Към съдържанието

Снимка

Теглене на средства от Poker Mira

• Влезте в профила си за да пишете
60 отговора на тази тема

bmbk89

bmbk89

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Мнения:

Здравейте.Искам да попитам как могат да се изтеглят пари от покер мира.Регистрирах се.Играх с 5-те долара и за сега са 60,реших да разгледам платформата и начините за теглене.Не намерих от къде могат да се изтеглят.За сега не искам да ги тегля,но един ден когато евентуално направя повечко и реша,от къде? Благодаря ви предварително :)

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравей! Можеш да изтеглиш с банков трансфер и Moneybookers. Препоръчваме ти Moneybookers - тегленето е до 3 дни. Както всеки сайт, за да теглиш трябва преди това да депозираш. Също така може да ти искат стандартни документи за верификация. Когато решиш да теглиш, свържи се с нас по скайп и ще ти съдействаме. Успех! 

P.S. Аз също играя там и верно не съм виждал толкова слаби играчи от далечната 2007 г.

bmbk89

bmbk89

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Мнения:

Здравей.Благодаря много за бързия отговор.Само имам още няколко въпроса,видях,че минималния депозит е 30 долара.Примерно ,ако направя с бонуса 200 долара и вкарам 30 долара.Ще станат 230,ще мога ли да ги изтегля всичките без да играя с тези 30 долара,които съм депозирал или трябва да се завъртят няколко пъти?И относно тегленето с дебитна карта- до колко време се получават парите на сметката,в повечето сайтове е до 3-5 дни,тук също ли е така?И последно- колко е минималното теглене там:)

П.С наистина има много риба там,както е написано в ревюто на сайта :))

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравей отново! Ако депозираш, след това няма нужда от превъртане. Тегленето към банкова сметка е до 7 работни дни. Минималното теглене е $50. Успех пак!

bmbk89

bmbk89

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Мнения:

Преди малко вкарах пари в сметката си,ъпдейтнаха ги,всичко точно ,но никъде не мога да намеря от къде може да се тегли.Тия да не се окажат фантоми :)Може ли да ми кажеш къде се намира опцията за теглене.Като вляза в 'Cashier' ,ми изкарва само опции -Депозит,Баланс,Къранси Ексчейндж,Май Профил и Транзакции.Никъде не мога да намеря за теглене :(

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Тегленията се правят през сайта -  http://www.pokermira...ashing-out.html

bzzzzzzzzzzz

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

По-точно на сайта им можеш да видиш инфо за методите. Тегленето се прави от клиента и опцията се появява след като направиш депозит. При мен всичко е наред. Ако си направил депозит и не ти се появява - пиши ни юзърнейм да проверим.

bohristov

bohristov

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Вчера си направих регистрация в покермира и направих депозит, може ли просто да добавя кода ви и да съм регистриран през вас или вече е късно. 

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Напиши ни юзърнейма си и ще направим всичко възможно да те прехвърлим.

djusi82

djusi82

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Здравейте,направих теглене в покер мира и ми изискаха лична карта и снимка на лицето,изпратих им ги,а сега ми поискаха снимка на кредитната карта от двете страни и CCV номера на гърба,трябва ли да ги давам,все пак с тези данни някои може да ми източи картата,Какво да правя?А някой теглил ли е от този покер пари?

Уважаемый djusi82

Сообщаем Вам, что для вывода средств на систему VISA, мы используем услуги платежного агрегатора Algocharge, с помощью которого Вы уже проводили депозит на Poker MIRA.

Для вывода средств на Вашу карту VISA необходимо:

1) Указать номер карты

2) Прислать на почту finance@pokermira.com, фото карты с 2-х сторон

3) Прислать на почту finance@pokermira.com CVV2 код данной карты.

После того как информация будет успешно обработана, средства поступят на Ваш счет в течение 3-6 банковских дней.

Хотим особо заметить, что вся присланная Вам информация строго конфиденциальна и защищена от постороннего использования.

С уважением,

Финансовая служба Poker MIRA

Dear djusi82

We would like to inform you that for payouts to the VISA payment system we use the services of Algocharge payment aggregator. You has already made a deposit through it.

To withdraw funds on your VISA, you should:

1) Specify the number of the card when making a cashout request.

2) Send the Email to finance@pokermira.com with photos of your card (both sides)

3)Send the Email to finance@pokermira.com with CVV2 code of your card.

After the information has been successfully processed, the funds transferred to your account within 3-6 business days.

Especially want to note that all the information sent by you is strictly confidential and is protected from unauthorized use.

Sincerely,

Financial Services Poker MIRA

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

На доста хора са искали този код. Завишили са мерките зa сигурнoст. Като цяло на всички, които са изпратили необходимите документи парите са преведени. Както всеки покер сайт и тук няма за какво да се притеснявате, че някой ще злоупотреби с данните ви.

spoowwnn

spoowwnn

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

iskam da popitam ,do kolko vreme idva tegleneto s skrill che veche chakam 7 dena?

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравей!

Дай ни потребителското си име, за да проверим. Обикновено тегленията са за 3 работни дни.

Kazuyia

Kazuyia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Мнения:

Аз изтеглих вече 1 път 50$ успешно за 6 дни чрез Виза метод,  като преди това си изпратих документите и депозирах 10$ ,след няколко седмици отново реших да пусна 50$ и сега вече чакам 7 дена за одобрение на пей аута и все още нямам ,писах им пак си пратих документите а те ми отговориха  че уж вече всичко е пуснато но не е.Потребителко име : Haspilidjas, направете една проверка ако може,че вече се замислям дали да не се преориентирам в друга зала,мн влачат и тука  хората май с тия пей аути.

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Ще проверим, но към карта тегленията се обработват за около 7 работни дни, така че нямаш повод за притеснения ;)

bzzzzzzzzzzz

Kazuyia

Kazuyia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Мнения:

Вече 11 дни чакам писах им 5 имейла ,и те ми отговориха че понякога до Виза тегленията можело да се забавят 20 дни.Честно да ви кажа и на тях ще им шиша мисля след като си получа този 2ри пейаут да се оттегля от тая зала ,по този начин както бават на хората тегленията няма да си увеличат трафика със сигурност ако ще да дават по 50$ пезлпатни .Потребителско име : Haspilidjas,Ще ви помоля да направите една последна проверка за да знам ще си получа ли парите или да ме изгубят като клиент както ше стане с мн.други след като влачат така изплащанията.Благодаря

Kazuyia

Kazuyia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Мнения:

Ебати умирисаната зала , нестига че искат да правят мангизи че и да бават така,в Старса за 3 дни мангизите са ми в картата тука ебаси влаченето ,като искат да привличат хора трябва да си изпънат трансферите малко.Даже и в Примата не са ме бавили толкова колкото тука...абе кво да ви кажа който ги умее да си играе в Старса и Пасифик най дорбе :)

Kazuyia

Kazuyia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Мнения:

Преди малко ви спечелих и Rounders турнирчето сега пак ще пусна още 50$ да видим след колко месеца ще ми ги изплатят :)

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Има забавяния в момента, но всичко ще бъде платено.

bzzzzzzzzzzz

gavrosh1

gavrosh1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Колко е минималния депозит, за да мога да ги изтегля после?

2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни