Към съдържанието

Снимка

Mythos Poker - въпроси и проблеми

• Влезте в профила си за да пишете
231 отговора на тази тема

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравейте, приятели!

Сигурно вече сте видяли, че сме добавили нова зала в нашето портфолио. Знаете, че лесно не се навиваме да качваме нови зали, ако не виждаме в тях добра оферта за Вас, сигурност в разплащанията и перспектива за новите зали. Ами да сме честни в Mythos всичко това е налице. Ще започна с най-важното - разплащанията - те се осъществяват в рамките на 48 ч. , но обикновено към МБ отнема не повече от 6 часа. Играчите по масите са No Comment... Мениджмънта е супер надъхан, така че сме сигурни, че никой няма да има какъвто и да е проблем с тях. Залата е добро начало за всички начинаещи играчи - получават €5 подарък, а в същото време и могат да играят във фрийроли за над €2,000 всеки месец. Отделно турнирите са им на супер добро ниво - използват, както собствени, така и на Winning мрежата, което означава, че всеки месец имат турнири за над $2 млн. GTD. Е, не е само песен залата - имат и недостатък. Те са едни от първите в мрежата и трафика все още е зле. Добрата новина тук е, че до края на Август общо 18 нови скина ще се присъединят към мрежата и трафика ще избухне. Така, че момчета не се колебайте и опитайте!

• kanibal40 харесва това

kanibal40

kanibal40

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Мнения:

Еха супер сега ще си изтегля и аз залата да я пробвам . Благодаря все пак за труда който сте си направили :)

Rossess

Rossess

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 Мнения:

Регистрирах се праз линка, изпратих документи, трети ден няма бонус.

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Регистрирах се праз линка, изпратих документи, трети ден няма бонус.

Здравей!

Парите са ти преведени още вчера. Необходмо е обаче да се логнеш в покер клиента, за да ги видиш. След като изпратите документите на 100% до 24 ч. парите са при Вас. Успех!

taggg

taggg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • LocationPlovdiv

Аз също се регистрирах вчера пратих документи и дори ми върнаха отговор,че са успешно регистрирани,но парите ги няма.

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравейте!

Искаме да направим едно уточнение. Парите не ви се появяват на сайта им. Трябва да се логнете в покера и тогава те стават видими. Доста хора ни писаха, че не са им дадени парите, но след като се логнат се оказва, че са там. Ако все пак не са ти пратени, свържи с нас по скайп.

Guest_TonchevT_*

Guest_TonchevT_*
  • Guests

Здрасти,

Искам да знам на кое място съм в екслузивното рейк състезания на rounders в mythospoker

Потребителското ми име е - Dex77er

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравей!

MythosPoker участват в нашия специален $3К Рейк състезание, но нямаме ексклузивно такова само за тази зала. Успех по масите!

Guest_TonchevT_*

Guest_TonchevT_*
  • Guests

Здрасти,

От залата ми казаха, че след като съм получил 5 безплатно, нямам право на VIP Club и първи депозит бонус, дадох им линк към вас, след като съм си направил регистрацията чрез вас и те ми казаха, че ще проучат и след това ще се свържат с мен. Вие знаете ли нещо по въпроса?

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Здравей,

Поначало е така за играчите, които се регистрират директно в Mythos и от съпорта просто не са знаели за ексклузивната ни оферта. За наши играчи има всичко - $5 фрий, депозит бонус, ВИП клуб .. драсни им още един мейл и ще ти пуснат всичко, ако все още не са.

bzzzzzzzzzzz

Guest_TonchevT_*

Guest_TonchevT_*
  • Guests

Здрасти,

Свързвам се с тях в чат на живо от вече 3 дена и всеки път ми казват, че утре ще получа отговор, който така и не получавам.

Имам 39 евро депозит, играя на всички лимити до 0.25/0.5 (включително), също така имам невероятни такси за турнири (тоест играя турнири с по 1-2 такса, както и на сит & го до 4 такса. Казват ми, че таксата от турнир не се включва към рейкбек, или вип точки.

Започвам да се обърквам, а вие ?

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Здравей,

Сега точно говорих с мениджъра им по този казус и той ме убеди, че се плаща рейкбек върху платените такси за турнири. Ако имаш някакви съмнения, свържи се с нас по скайп и ще проверим веднага. Успех!

Guest_TonchevT_*

Guest_TonchevT_*
  • Guests

Писах ти, чакам и ти да пишеш

toi

toi

Member

• Members
  • PipPip
  • 32 Мнения:

Здрасти,

От залата ми казаха, че след като съм получил 5 безплатно, нямам право на VIP Club и първи депозит бонус, дадох им линк към вас, след като съм си направил регистрацията чрез вас и те ми казаха, че ще проучат и след това ще се свържат с мен. Вие знаете ли нещо по въпроса?

Отговориха ми по същия начин.

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

На тези, които са им отговорили по този начим, просто да ди пишат юзърнеймите си тук и ще съдействаме. 

toi

toi

Member

• Members
  • PipPip
  • 32 Мнения:

stefran4o

Също така , добавете залата в състезанията на сайта! 

Guest_TonchevT_*

Guest_TonchevT_*
  • Guests

Няма смисъл да добавят каквото и да е било!

Трябваше да получавам точки от клуба, но имам само 1 начална. Не ми добавят турнирните такси към рейка и ми обясняват, че след като съм получил 5 евро бонус, нямам право на нищо друго.

Според офертите на rounders би трябвало да получавам всичко, но те успяха единствено да ми издействат първи депозит бонус, на другото - майната му

toi

toi

Member

• Members
  • PipPip
  • 32 Мнения:

Тамън се канех да депозирам и да ги почвам по- сериозно.

Нова информация по въпроса?

toi

toi

Member

• Members
  • PipPip
  • 32 Мнения:

Chiara:
l1j89m.giffor this information you should be talking with your affilite

Има ли някой тук?

До момента излиза че промоцията е за всички и няма нищо ексклузивно за този афилиейт?
Някой да ме опрвергае? Още по лошо зареди тези 5 евро не можеш да се възползваш от нито една друга промоция - first deposit , vip club , rack back?

Guest_TonchevT_*

Guest_TonchevT_*
  • Guests

Chiara:
l1j89m.giffor this information you should be talking with your affilite

Има ли някой тук?

До момента излиза че промоцията е за всички и няма нищо ексклузивно за този афилиейт?
Някой да ме опрвергае? Още по лошо зареди тези 5 евро не можеш да се възползваш от нито една друга промоция - first deposit , vip club , rack back?

Добре Дошъл в Клуба :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни