Към съдържанието

Снимка

НОВО ВИДЕО!!!100NL HOLDEM ОТ APOSTOLCHO

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

chavko

chavko

Site Admin

• Administrators
  • 319 Мнения:

http://bg.rounders.o...00nlapostolcho/

aPoStoLch0

aPoStoLch0

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 310 Мнения:

Здравейте,отворихме тема,понеже нямам фб и няма как да пиша в коментарите под клипа.Ако някой има въпроси конкретно към мен ще го помоля да ги зададе в тази тема.Благодаря предварително!

ilovemoney

ilovemoney

sir

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

Супер тихо се чува :(

It is all about FE !

MAP4AH

MAP4AH

GTO Deam Machine

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Звука наистина е лош, но се разбира. Когато си правя и аз записи и натискам мишката се чува това неприятно кликане. Чух го и тук сигурно е програмата и ще трябва да разбера как се маха, ако някой знае нека каже.

По случай HUD и статсовете : Fold to Steal, Call Steal, 3-bet Steal  за мен са непълни, защото Стийл е КО, БТН и СБ и стават леки аномалии ако се ползват. Както каза Апостол извади си ги по позиции:BB vs BTN, SB vs BTN и т.н. 

*2.14 имаме T7s на БТН и фиш от УТГ лимпва, казваме че може да го изолираме, но заради СБ който е 20бб стак фолдваме.  Ако Сб не е 20бб, а повече какъв рейндж бихме изолирали фиша ? И когато е 20бб какъв рейндж го изолираме ?

*5.49 МП лимпва фиш КО го изолира и ние 3-бетваме AJs и казчваме, че ако ни 4-бетнат сигурно сме кол.  Та в този спот  когато рег изолира фиш с кои ръце ще го 3-бетваме и съответно  когато получим 4-бет как ще играем с тях. Кои ръце ще колваме в този спот ?

*7 минута 88 на JJx тук не разбрах, какво се препоръчва да се направи да се чекне ли ?

За 20бб про шортаците в прима, мисля ги няма защото там минимума е 30бб и  са 30бб шортаци и мидстаци с 40-50 бб преобладават.

*15.41 фолдваме 55. Какъв рейндж играеме от УТГ  ? Апостл казва, че от УТГ 55 му са печеливши, но 22-44 не са. Колко ръце семпъл си ползвал ? Кои други ръце, които често се отварят са ти губещи от УТГ ?

Това, което каза Милен за 3х и 2х опън от УТГ не го разбрах и аз. Той спомена, че  го е чувал или чел някъде, ако може да каже къде .

*24.03  834s Цбетваме 66, ако ни колнат продължаваме ли или плана е да чекбекнем търна ?

*28.15 Фолдваме срещу про-шорта. Аз бих го крадял на 100%, щом сме го фолдва много. (По-късно Апостол предлага да го крадем 70%, защо 70%, а не 100% ?).

*29.45 Отваряме 2х и някъв шортак ни бута, с кои ръце ще го колнем ?

*CO  отваряме 2х вече няколко пъти, това стандартно ли е? Ако е стандартно колко процента отваряме с 2х ?

*39.10 Дефендваме ТJo BB vs CO стандартно. Не е ли малко луз ? Кои ръце бихме колвали срещу 3х 25% опън ?

Това е, беше интересно, чакаме част 2.

If you think the math isn’t important, you don’t know the right math.

aPoStoLch0

aPoStoLch0

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 310 Мнения:

*2.14 Гледайки пак ръката мисля че най-много ми харесва да си лимпна и аз.Отдавна не съм срещал 20бб про шорт и не ми се е налагало да мисля рейнджове срещу такъв опонент.Ако зад нас опонента е пълен стак бих го изолирал с 20-22%,като ще имам и още 10тина % лимп.Когато зад нас имаме шорт предпочитам да вкарам по-голямата част от рейз/фолд комботата си в лимп рейнджа ми

*5.49 Със сигурност сме кол ако ни 4бетне рег-а,вече ако е фиша,по-скоро ще предавам.Ще го 3бетвам 8-9%,от които знаеш че се стаквам пф със стандартните 2.5.Баланса им е грубо казано още толкова,а останалите дефендват вс 4бет

*7 зависи колко ще ни ч/р,но цбетна ли няма да фолдна срещу рейз.Ако плана ти е да цбет/фолднеш е по-добре да си чек бекнеш

*15.41 Мисля че към 800к ръце си бях гледал като ми бяха печеливши,но ми крашна компа и ги загубих за това по спомени ще ти отговоря.Първо от утг ти е ясно че играем 14-16%.Най-често губещи опъни ,които съм наблюдавал са ниските чифтове,както и по-ниските конектори и гапъри от сорта на 65с 67с 75с.Също и ботома от офсюитед ръцете.

*24.03 Както казах и в клипа не съм 100% уверен кое е най-оптиманото в тази ситуация.Аз предпочитам да се протектна с цбет,като ще продължавам на 5,6, J+, без карите.Останалите търнове съм чек бек

*28.15 Еми идеята ми е по-скоро да си правим автоматичния профит по-дълго време.Естествено че като ъндърдефендва, 100% е ок,но ми се струва,че този с 20 блинда ще почне много да ни бута,ако прекалим.Искам максимално дълго да не разбере че правим лесни пари от него префлоп

*29.45 Колвам го с 55+ АТ+ КQ,като съответно ще отварям бутона по-малко срещу него.Другия вариант е да отваряме стандартно,но тогава трябва да го колваме дооста лайт
*CO Еми аз играя с 2.5х опън,така че Милен да ти отговори на този въпрос

*39.10 Не е малко луз,а даже много,особено срещу 3х опън е доста зле.Разсеял съм се по време на клипа нещо :)

*** Умишлено съм отговарял в %ти,а не конкретни ръце,за да може всеки от вас да седне и да ги погледне нещата.Ако говоря в конкретни ръце има голяма вероятност някои от хората гледали клипа да приемат всичко на доверие и да правят неща без да знаят защо.Не приемайте нищо което чуете в някои форум или клип като 100% вярно докато не го сметнете самите Вие!!! Грешки се допускат постоянно,включително и в обучителните материали! ГЛ!!!

mrbigbug

mrbigbug

Member

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:

Не е много по темата но на тази платформа как се подкарва HM2? Мерси предварително.

aPoStoLch0

aPoStoLch0

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 310 Мнения:

HM2 тръгва автоматично.Няма нещо специално което трябва да правиш 

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни