Към съдържанието

Снимка

DUCK POKER

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

dj_pepinio

dj_pepinio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:

отскоро играя в тази зала и за седмица от 10 долара ги направих 150 и реших да ги изтегля!!!дадох молба за теглене и след 2 дни получих писмо от тях,че трябвало да направя 100 ВПМ точки за да мога да тегля.върнах парите и направих необходимите точки!!!поискаха копие от лична карта и платена сметка(вече бях пратил тези документи при регистрация)но ОК пратих пак!!!сега чакам 3 ден някакъв отговор но такъв няма!!!някой теглил ли е от тази саит и имал ли е подобни проблеми???

anji71

anji71

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Мнения:

Куха зала ,имам познати пробваха да теглят и пари не дават .Пробвай да си изтеглиш поне депозита ,поне да не си вътре с него :)

7daysFor

7daysFor

7daysFor

• Members
  • Pip
  • 8 Мнения:
  • LocationPlovdiv

Аз си изпатих по същия начин,играх няколко месеца,верификации глупости,уж всичко беше наред и преди месец пуснах по-голямо теглене защото мислих да си бия шута от там,и се започна едно бавене,пратих 20 емейла за 5 дни без отговор,и ми блокираха акаунта без обяснения....Писах на залата през която бях тракната,пак нищо(преди това всички документи които бяха искали от залата бяха вереифицирани).Та писах на покер гейминг комисията)която се грижи за играчите и от тяхната заличка.Започнаха уж разследване и след една седмица ми отговориха първо съпорта на патките и после комисията че имам не още една сметка отворена през моето ИП а ТРИ!!!Комисията не можела да ми помогне в такъв сучай а дък мама им мръсна,писаха че дори не са длъжни да ме уведомяват ако решат да ме шитнат,и щели да решат какво да правят с парите придобити от тяхната зала.Смях!Редовна практика при тях,да казват това,защото изчетох всички форуми писани от техни играчи,но уви!Като съберат повечко пари от играч,харесват си го и аиде-БАМ!Да го няма,и да се оплачеш няма кой да ти защити правата.За това,не ходи в малки зали като тея мишки,защото не са се наяли още и крадът наред:)

Надявам се да ти оправят сметката,

• dj_pepinio харесва това

dj_pepinio

dj_pepinio

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:

аз заради това не чаках да се натрупва сумата ама като гледам и тези пари ако ги взема щте е с 300 зора...

7daysFor

7daysFor

7daysFor

• Members
  • Pip
  • 8 Мнения:
  • LocationPlovdiv

Като връщам сега назад и аз не съм ги трупала,влезнах на 2-3 турнира на финална и имаше към 70-80$ от масите и се закръглиха към 300$ и ме взеха на мушка и то при положение че съм депозирвала не малко пъти,защото като станат 50-60$ ги тегля до 0 после депозит и пак така за да хвана фреерпа за депозирали в неделите.

ilovemoney

ilovemoney

sir

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

пишете на съпорта в скайп просто :)

It is all about FE !

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни