Към съдържанието

Снимка

Изграждане на банка от SnG на една маса

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

Tokotome

Tokotome

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:

Здравейте,
с каква банка е добре да се почне при този тип турнири? Имам предвид конкретно турнира X (да не правя реклама на залата): 10 човека на 1 маса, 7 мин нива, 5 евро вход, 3 платени места- (21/12,60/8,40). DoN турнирите като цяло ги виждам по-удобно за рейкбек, но не и за грайдване. Благодаря предварително за информацията! :)

ilovemoney

ilovemoney

sir

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Мнения:

100bi

It is all about FE !

v.bayraktarov

v.bayraktarov

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Мнения:

Би могъл да започнеш и с 50 БИ, но на първия рейкбек или гуд рън не се втурвай да теглиш. Като цяло, колкото по-дълбока банка, толкова по-добре

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Аз лично бих ти препоръчал да не започваш директно от STG с €5 вход, ако нямаш необходимия опит. Ако си начинаещ започни от €1 вход и задължителни 100 BI банка. Също така поне за мен, за STG трябва да вкараш доста обем - играй по 4 наведнъж и допълвай с нов турнир всеки път, когато отпаднеш/спечелиш турнир.

TNT

TNT

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Мнения:

Започни от по-ниските лимити с по-малка банка. 100би е много за СНГ с 10 човека... И кажи все пак за коя зала става въпрос. По френските и 30 е добре. На тези турнири е проблем с вкарването на обем. При 4 маси на веднъж... на 4 хедс-ъпа рядко, но на 3 ще си много редовно. А 3 маси хедс-ъп срещу 3 различни играча не се играят лесно от начинаещ. А между първо и второ място си е бая разлика.

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

За мен лично 30 БИ си е малко. Все пак говорим, че трябва да вкара обем, а 30 БИ са ОК, но ако играе 1 маса. Аз лично съм и малко по-консервативен откъм банкрол. :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни