Към съдържанието

Снимка

Fulpot Poker - тема за въпроси

• Влезте в профила си за да пишете
9 отговора на тази тема

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Fulpot Poker е най-голямата азиатска покер зала. Сигурни сме, че това ще е поредното добро попадение за всеки от Вас. Трафикът в залата е добър във вечерните азиатски часове, а рибата е в изобилие.

Молим всеки, който има въпроси за тази зала да ги задава в тази тема.

gpetkoff

gpetkoff

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

Здравейте.

Как става тегленето в тази зала? В Cashier меню-то липсва такава опция.В момента в  Тotal chips имам $ 70.34 ,какво значи това в реални пари?Благодаря

gpetkoff

gpetkoff

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

Никой ли няма идея как въобще функционира тази зала?

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

В залата се играе в чипове, като ~ 1300 чипа = 1 usd. Всеки новорегистриран потребител получава 30 чипа, които са приблизително 0,02 - 0,03 цента. Ако загуби чиповече може да ги презарежда всеки ден. Депозитите и тегленията стават през агент по следния курс - http://fulpotpro.com/rate/

bzzzzzzzzzzz

gpetkoff

gpetkoff

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

Здравейте отново,

Относно тегленията не разбирам чрез какъв агент и как става точно, не виждам и лимитите (за теглене) никъде. Дайте насоки ако е възможно.Благодарим :)

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Здравей,

Трябва да се свържеш с нас по скайп, за да заявим тегленето.

skype - www.rounders.bg

bzzzzzzzzzzz

gpetkoff

gpetkoff

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

Здравейте,

А да попитам последно колко е минимума в техни чипове, за да се заяви теглене? Предполагам  и тук е нужно първо  да си депозирал със съответния метод преди да заявиш теглене?

Благодаря за бързите отговори :)

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Не е необходим депозит тук. За теглене не по - малко от 40 - 50к чипа. Трябва да ни пишеш в скайп, за да го заявим ;)

• gpetkoff харесва това

bzzzzzzzzzzz

vasilganchev

vasilganchev

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Свързах се с агент и той ми обясни че минималния кеш аут е 100$ а минималния депозит 50$ , от два дни съм в тази зала и ми харесва ,дали някой знае дали има проблеми с тегленията ??? Някой теглил ли е и какви суми да не е поредната бомба 

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Не сме имали проблеми с тегленията досега. Понякога се случва да има забавяния, но винаги плащат.

За депозити и тегления ни пиши в скайп.

bzzzzzzzzzzz

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни