Към съдържанието

Снимка

Въпроси за Poker4fish

• Влезте в профила си за да пишете
85 отговора на тази тема

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Привет на всички. Отново намерихме добра и сигурна рибешка покер зала. Освен това хората ни дават цели €16 нон депозит бонус. Разплащанията са бързи. От това, което виждаме са сериозен скин и съпорта им е на ниво. Моля задавайте Вашите въпроси за Poker4fish в тази тема.

Ето и повече информация за залата:

€16 Покер бонус без депозит в Poker4fish

mrbigbug

mrbigbug

Member

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:
Здравейте! Аз се регистрирех преди малко и пратих лична карта. Дали ще трябва да чакам 48ч или ще реагират още днес да я пробваме? Мерси редварително!
  • mrbigbug харесва това

AllIn

AllIn

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 Мнения:

А какви са методите за депозит и най вече лимитите за теглене в залата,преди нали имаше някакви ограничения.

KarataBG

KarataBG

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 Мнения:

Аз пък не мога да се регистрирам, като попълня формуляра и се опитам да завърша регистрацията не се случва нищо 

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Почваме по ред:

1. Ясно ви е, че в началото ще е бум от регистрации (все пак офертата е много добра) и най-вероятно ще ги обработват максимално бързо, но все пак може и да отнеме и пълните 48 ч. докато получите бездепозитния си бонус.

2. Депозити/ тегления - Skrill, Neteller, карта. Ограниченията са €2К на седмица.

3. Karata, пробвай през друг браузър.

Добре ще е, който си е получил бонуса (виждам, че има такива) да пишат в темата за колко време след заявката са им го пратили.

AllIn

AllIn

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 Мнения:

И аз пробвах през всички възможни браузъри,но не мога да завърша регистрацията.

mrbigbug

mrbigbug

Member

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:

при мен сичко е ток дойдоха парите и ги дера вече. Кажете как да си пусна HM2 моляяяя :)

maikal

maikal

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Мнения:

Za nqma i 24 chasa poluchih parite :D

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

2. Депозити/ тегления - Skrill, Neteller, карта. Ограниченията са €2К на седмица.

Лека поправка - 500 евро/ден, 7к евро на месец :)

bzzzzzzzzzzz

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Btw на доста хора вече са им пратили парите, а относно дрането за което писа някой по-горе, виждаме, че има вече няколко човека с над €100 без да са депозирали. :lol:

mrbigbug

mrbigbug

Member

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:
Добре а хъда има ли как да го пусна?

AllIn

AllIn

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 Мнения:

Btw на доста хора вече са им пратили парите, а относно дрането за което писа някой по-горе, виждаме, че има вече няколко човека с над €100 без да са депозирали. :lol:

А така, да ни е яд тези които не можем да се регистрираме :)

Rossess

Rossess

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 Мнения:

А така, да ни е яд тези които не можем да се регистрираме :)

Цъкайте горе на бутона I Agree няколко пъти, да става с отметка и да се маха и после долу на Sign up. При мен така стана. Успех.

• AllIn харесва това

UnderSmoked

UnderSmoked

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

не знам аз без никакви проблеми се регнах в 2 часа вчера пратих ЛК и днеска са ми в акаунта :) гл алл

• mrbigbug харесва това

kiro555

kiro555

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 Мнения:

свалям ехе файла ,но не може да се стартира.

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

Добре а хъда има ли как да го пусна?

Има конвертор, но утре ще говоря с мениджъра им, за да измислим някакъв вариант да ви го даваме, защото струва €25.

свалям ехе файла ,но не може да се стартира.

Дава ти някаква грешка или нищо не се случва?

mrbigbug

mrbigbug

Member

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:
Еее супер. Чакам новини за конвертора. Иначе колкото до залата, все още не съм видял рег до 10PLO масите, дет се вика медена игра се получава, италянците раздават чипове като за последно!

mrbigbug

mrbigbug

Member

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:
Има ли откъде да следя с колко рейк съм вече? Ще ми се да направя поне 100 за 50% рейкбак.

Support

Support

Advanced Member

• Administrators
  • 340 Мнения:

За рейка - €1 рейк - 1 Enet points.

За конвертора постигнахме договорка - за депозити от €100 или повече ни пишете и ще ви дадем безплатен конвертор.

five_55555

five_55555

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

i na men mi gi pratiha za polovin den :D otnosno bonusa za 1vi deposit gledam ima mn iziskvanq ako ne spazish neshto minimalno moje da sti zemat parite i za reika min 100euro na mesec trabva da napravq i ot parvo chislo na meseca li se zanulqva

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни