Към съдържанието

Снимка

Buzz Poker The Hive затвори без предупреждение!?

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

BulDawg

BulDawg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Мнения:

Получих мейл от една друга зала в мрежата че приключват с The Hive и който има билети и бонуси да си ги чисти, това стана 7 дни преди да затворят което беше коректно от тяхна страна и направих каквото трябваше! Така... оказа се че същото нещо се е случило и с Buzz Poker, САМО ЧЕ без абсолютно никакво предупреждение за нещо такова! На имейли не отговарят, така че питам вас защото съм през вас, какво правим сега с мойте около 25 Евро Token-и които ми заминаха с блокирането на покер клиента?

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Голяма част от Хайв залите се местят в Онгейм, като до няколко месеца всички ще са там.  

Относно бонусите, които си загубил ще имаме информация след като приключи сливането. Можеш да ме добавиш в скайп - www.rounders.bg

bzzzzzzzzzzz

AllIn

AllIn

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 Мнения:
А като се преместят всички от Hive в Онгейм какво ще стане с итслианските играчи,ще можем ли да играем срещу тях :)

BulDawg

BulDawg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 Мнения:

Какви италиански играчи, Онгейм блокираха българите още преди повече от година! Това с Онгейм е голяма преебавка за нас, кой играе вече в тая скапана мрежа, тя така и така е пред фалит, не можаха ли да отидат в Микрогейминг!!! С 2 думи блокираха ни акаунтите без каквото и да е предупреждение, изгоряхме с билети и за капак се местят в мрежа която е блокирала играчи от БГ... "Просто супер"!!!

awd741

awd741

Member

• Members
  • PipPip
  • 33 Мнения:

аз чух, че планет 365 в последния момент са решили да останат в хайв мрежата. Вярно ли е това ?

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:

Да, остават в Hive засега.

bzzzzzzzzzzz

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни