Към съдържанието

Снимка

Проблем с верификация на акаунт

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

fi4opi4o

fi4opi4o

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 Мнения:
Здравейте!Някой имал ли е проблеми с верификацията на акаунта?Понеже аз имам...накрая на регистрацията излиза прозорче ,където да си напишеш мобилния номер и да ти пратят код с смс за верификация...аз колкото пъти и да се опитвах никакъв смс не получих с кода...и като им пиша ми отговарят,че ми били пратили незнам си колко смс-и до сега(при мен няма смс-и) и ако съм продължавал щели да ми заключат акаунта...!?!

ceno83

ceno83

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 81 Мнения:
в каквъ формат си го пратил +35988xxxxxxxx /?

Managera

Managera

Site Admin

• Administrators
  • 503 Мнения:
Няколко други играчи имаха същия проблем, също не получаваха СМС-и. Някои от тях пробваха с друг номер (на друг оператор) и стана, а при другите се оправи без да въвеждат код.

bzzzzzzzzzzz

fi4opi4o

fi4opi4o

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 Мнения:
Благодаря Ви за съдействието момчета...,ами първо си написах номера с код +359... , после ми казаха,че трябвало да е с 00359... и това пробвах...на мтел съм... :(( май ще имам проблеми с тази зала...,дано обаче се оправят нещата,че не ми се правят някакви ,,сложни маневри" и после да ми кажат-акаунта ти е заключен.

m2iceman

m2iceman

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 54 Мнения:
И аз имах проблем - пробвах на 1 телефон с 359 после на моя с +359 и с 2та не стана. Вечерта провах пак с +359 и стана. Иначе има 1 трик - когато се опиташ да се логнеш и ти иска смс и не ти праштат просто отвори нов прозорец без да затваряш стария със полето за кода и пак напиши dbet.com и ще си логнат директно.

fi4opi4o

fi4opi4o

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 Мнения:
Мерси за съветите :) ,най-после и аз успях...след като късно снощи реших да пробвам за последно да видя какво ще стане...и то...взе,че стана с код 359 без + :) явно не им е много добре системата...,но важното е че сега вече е ок ,,проблема" мерси още веднъж на всички ,които се опитаха да ми помогнат :)

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни